Sladká melancholie

18. února 2013 v 21:13 | Ardhes |  Ardhes
Nevím proč a nevím jak, ale najednou jsem si vzpomněla na náš blog. Začetla se do našich už čtyřletých výlevů a musela se smát s jakou vervou jsme se pokoušeli napsat horor a poté, protože narovinu horor napsat opravdu neumíme, jsme ho předělali na komediální horor s použitím střeleně komediálních prvků z našeho života, ve kterém jedno z nejoblíbenějších témat byla Jardova prdel (omlouvám se za ten výraz).
Pak jsem se rozhodla přihlásit a kouknout se na to, jak jsme tu aktivní. No, chyba lávky, opravdu už je tahle stránka nenávratně za zenitem, definitivně odešla ze scény, pokud na ní někdy přišla, což je mi líto. Nedá se nic dělat, stalo se.
A pak přišly tabulky návštěvnosti. Leden - nula, prosinec - nula, listopad - nula, říjen - nula. Nikdo? Na další měsíce jsem se nevím proč nedostala, pravděpodobně to bylo příliš fádní i na statistiku. Ale zklamaná rozhodně nejsem, proč také že.
Celý tenhle článek by měl být o zamyšlení, co se u mě od roku 2009 změnilo. Dospěla jsem? Měla bych i dneska koule (jsem holka) na to, abych si založila blog a napsala první kapitolu "hororu"? Byla by ta kapitola stejně o ničem? Bože, vždyť je to jako kdybych nablila na zeď. Dokázala bych se dneska nehádat s lidmi, kterým jsem se prostřednictvím blogů mstila a rádoby intelektuálními články se je snažila zesměšnit? Ne, že by si to někteří nezasloužili, ale něco tak dětinského, tak přehnaně romantického.. (pozn.: ve smyslu snažit se zničit toho kdo není se mnou, ne zapalovat si svíčky v koupelně). I tento článek je rádoby intelektuální, ze škatule se nikdy nedostanu, ale snad si to přiznám. Ale zpátky k otázce - zesměšnila bych je znovu? Popravdě, mám pocit, že asi ano. Byla a je to pravděpodobně moje jediná inspirace o čem psát - drb.
Konec, tečka. Bůh ví, kam bych se dostala. Možná k tomu falešnému a kýčovitému citu, který mě ovládá déle než rok.. Ale to je článek na jindy. A překvapivě - je to drb.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Možná ještě pořád Tarumipu Možná ještě pořád Tarumipu | 10. dubna 2013 v 21:14 | Reagovat

Sakra... pardon, omlouvám se, že jsem si nevšimla dřív... :(
Neb toto místo vážně už dlouho dobu opouští poslední zbytky života či nějaké té životaschoplnosti vůbec...
Možná, ale vážně jen možná by jsme to mohli zkusit znovu, ale myslím, že ani jedna z nás autorek už na to nemá více sil. A tak by možná bylo lepší to tady nechat poklidně a alespoň trochu důstojně pohřbít prachem a tu a tam jen ze zvyku přihodit zas nějaký ten článek jakožto další kus černé hlíny, kterou přikryjeme obnažený hrob.
Ale teď už ne v pateticky vážném duchu...
Myslím, že kdyby každý natočený nebo vymyšlený komediální horor měl alespoň jednu scénu nebo kapitolu s Jardovou prdelí (a já se za to neomlouvám...), byl by o poznání lepší.
Dále myslím, že koule na to, aby jsi opět zahájila nějakou takovou činnost by byly, jen možná ten čas by trochu pokulhával. A rozhodně by to bylo na jiné úrovni, tím ale nechci říct, že by ta úroveň tady byla nějak špatná.
Potom bych si dovolila podotknout, že to drby nebyly... tedy alespoň já bych nenazvala holou, sice krutou, pravdu drbem. Možná proto to tenkrát bylo takovým trnem v oku.
Další článek? Dobrá... hoďme další lopatu ať nic nepříjde na zmar.
PS: nějak moc patetický, nějak moc eposovatě dlouhý, nějak moc beze smyslu... měla bych se naučit své mozkové pochody v podobě naprostých srač*k vyjadřovat mnohem více stručně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama