PROTOŽE BLOG MÁME OD TOHO, ŽE NA NĚJ JARDU PÍŠEM

16. ledna 2012 v 20:54 | Ardhes |  Ardhes
Dobře, já vim paní profesorko... Termín na odevzdání matematické olympiády mám v pátek a zatim mám s prominutím úplný hovno... Ale copak za to můžu? Po měsíci mě opět chytla emocionální potřeba vyspat se. Překlep - vypsat se. No nic... A copak se jde soustředit? Pořád, ano opravdu pořád mám před očima dnešek :)) Slaďouš :-*
Proč na blogu nefunguje tabulátor?! Proč mi nechcete dovolit dělat estetičtější odstavce?! Jste snad Jarda abyste museli nosit dámskou bundu? Že ne? No, tak to pardon, ale realita je zdá se jiná.
Jo, už se vracim k tématu... Teda, já vlastně téma od začátku neměla, ale nevadí, nevadí... Kurva, co zase chce? Nezná někdo z vás telefonní číslo 603 342 343? Proč mi píše? Ať mě nechá bejt, bojim se už i jít na záchod!
Mám zácpu. Jarda má zácpu. Tarumipu má zácpu. Elmandra má DOUBLEzácpu. Co? Zácpu? Chtěla jsem napsat rýmu...
Novinky z mého života, který nezajímá nikoho než mě... Ne, nebudu sem vypisovat soukromý věci jakože mám zácpu... Fajn, přemluvili jste mě, mám zácpu.Vysvětlivky k nadpisu: JARDA = HOVNO
Vysvětlivky k článku: Ne, tohle není emocionální výlev, neodpovídá to ani jednomu slohovýmu útvaru, nemá a ani nemělo to žádnou osnovu, neodpovídá to Aristotelově schématu tragédie... A přesto to je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama