A tebe taky bodnu!!!

27. ledna 2012 v 21:18 | Tarumipu |  Tarumipu
Dnes Vás budu deptat svými psychickými výlevy... zkrátka musíte to vydržet.
Štvete mě, valná většina z Vás, a nejvíc důchodci. Nic proti Vám, jestli tohle náhodou čtete * silně pochybuji*, ale vážně, nic proti Vám, ale lezete mi krkem... A pak taky ten chlapeček v autobuse, ještě jednou budeš mlít, že někoho vykradli, tak rozemelu já tebe.
A pak taky ta ženská v jídelně, ano dávejte mi jídlo na dezerťák a jen plastovej příbor k tomu, mě je to fuk. O to víc Vás bude bolet až se Vás pokusim bodnout vidličkou.
A i ty protivný autobusáku, co mi nechceš prodat jízdenku do místa mého bydliště, tebe taky bodnu vidličkou. A bude to. Chce ještě někdo bodnout, třeba do oka?
Já chci na nějakej, jakýkoliv animefest, chci a chci a chci. Strašně moc! Ale tam se nikdy nedostanu... mám to ale bídnou budoucnost... teda pokud se nestanu členem Mensa klubu, to by pak šlo... sakra, nikdy se tam nepodívám...
Já chci něco pořádnýho na čtení, ale ne povinou školní četbu, ta se mi hnusí protože je poviná. Proč musí bejt poviná? A proč když si du půjčit do knihovny další díl knížky, co nikdy nikdo nepřekoná je půčená? A ještě na mě koukaj jako na blázna, že si ji chci půjčit?
Určitě za to může ten autobusák... a proto nikdy nezjistim jak to dopadlo a nikdy se nedostanu do Mensa klubu... a nikdy se nepodívám na žádnej animefest... protože jste mi nedala oběd na normální talíř, ale na dezerťák... a proto potom ten chlapeček v autobuse zase mlel, že v jídelně ukradli normální talíře... a proto jsem ho semlela a tak mě zavřou a nikdy si neřečtu pokračování tý knížky a už vůbec nikdy se nepodívám na žádnej fest.
Tak Vám děkuju, už se nedívíte proč Vás nesnášim? Ale nebojte, jinak nic proti Vám...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama