Leden 2012

A tebe taky bodnu!!!

27. ledna 2012 v 21:18 | Tarumipu |  Tarumipu
Dnes Vás budu deptat svými psychickými výlevy... zkrátka musíte to vydržet.
Štvete mě, valná většina z Vás, a nejvíc důchodci. Nic proti Vám, jestli tohle náhodou čtete * silně pochybuji*, ale vážně, nic proti Vám, ale lezete mi krkem... A pak taky ten chlapeček v autobuse, ještě jednou budeš mlít, že někoho vykradli, tak rozemelu já tebe.
A pak taky ta ženská v jídelně, ano dávejte mi jídlo na dezerťák a jen plastovej příbor k tomu, mě je to fuk. O to víc Vás bude bolet až se Vás pokusim bodnout vidličkou.
A i ty protivný autobusáku, co mi nechceš prodat jízdenku do místa mého bydliště, tebe taky bodnu vidličkou. A bude to. Chce ještě někdo bodnout, třeba do oka?
Já chci na nějakej, jakýkoliv animefest, chci a chci a chci. Strašně moc! Ale tam se nikdy nedostanu... mám to ale bídnou budoucnost... teda pokud se nestanu členem Mensa klubu, to by pak šlo... sakra, nikdy se tam nepodívám...
Já chci něco pořádnýho na čtení, ale ne povinou školní četbu, ta se mi hnusí protože je poviná. Proč musí bejt poviná? A proč když si du půjčit do knihovny další díl knížky, co nikdy nikdo nepřekoná je půčená? A ještě na mě koukaj jako na blázna, že si ji chci půjčit?
Určitě za to může ten autobusák... a proto nikdy nezjistim jak to dopadlo a nikdy se nedostanu do Mensa klubu... a nikdy se nepodívám na žádnej animefest... protože jste mi nedala oběd na normální talíř, ale na dezerťák... a proto potom ten chlapeček v autobuse zase mlel, že v jídelně ukradli normální talíře... a proto jsem ho semlela a tak mě zavřou a nikdy si neřečtu pokračování tý knížky a už vůbec nikdy se nepodívám na žádnej fest.
Tak Vám děkuju, už se nedívíte proč Vás nesnášim? Ale nebojte, jinak nic proti Vám...

Jednou možná...

24. ledna 2012 v 18:49 | Tarumipu |  Tarumipu

Zase, už zase mi lezeš na nervy naprosto nehorázným způsobem. Víš co si říkám? Jestli mi to děláš na schvál a jestli jo tak proč? Začínám tě nesnášet celou svou existencí a to je hrozně pracný, ale ty to nechápeš. Proč mě furt tak deptáš, baví tě to aspoň? Jsem ráda, že si díky mě užíváš život, že se takle bavíš... pořád a pořád do kola, od rána do večera a od večera do rána, že tě to neomrzí. Ale asi ne...
Pořád zkoušíš, co vydržím... opětovně do mě bodáš a směješ se pokaždé, když se tě znovu a znovu leknu.A já si stále dokala říkám, že jednou toho necháš a že nikdo nemůže být tak zlý.
Co si to nalhávám?!? Ty se nezměníš, bude to stejný, pořád...
Nesnášíš mě?
Ne. A ty?
Trochu...
Jak to můžeš říct? Jsi hrozná, vůbec si mě nevážíš,...
Nevim, asi jo, už to tak bude máš pravdu...
Ale jednou se může stát, že až mi zase zavoláš, nikdo tam nebude. Nikdo nebude sedět v tom proutěném křesle, o kterém nikdo neví a já ho nenávidím... nikdo tam nebude sedět a čekat na to až zařinčí ten prokletej telefon, nikdo...
A až to zkusíš zase znovu, může se stát, že se ozve "Promiňte, to je omyl..."

PROTOŽE BLOG MÁME OD TOHO, ŽE NA NĚJ JARDU PÍŠEM

16. ledna 2012 v 20:54 | Ardhes |  Ardhes
Dobře, já vim paní profesorko... Termín na odevzdání matematické olympiády mám v pátek a zatim mám s prominutím úplný hovno... Ale copak za to můžu? Po měsíci mě opět chytla emocionální potřeba vyspat se. Překlep - vypsat se. No nic... A copak se jde soustředit? Pořád, ano opravdu pořád mám před očima dnešek :)) Slaďouš :-*
Proč na blogu nefunguje tabulátor?! Proč mi nechcete dovolit dělat estetičtější odstavce?! Jste snad Jarda abyste museli nosit dámskou bundu? Že ne? No, tak to pardon, ale realita je zdá se jiná.
Jo, už se vracim k tématu... Teda, já vlastně téma od začátku neměla, ale nevadí, nevadí... Kurva, co zase chce? Nezná někdo z vás telefonní číslo 603 342 343? Proč mi píše? Ať mě nechá bejt, bojim se už i jít na záchod!
Mám zácpu. Jarda má zácpu. Tarumipu má zácpu. Elmandra má DOUBLEzácpu. Co? Zácpu? Chtěla jsem napsat rýmu...
Novinky z mého života, který nezajímá nikoho než mě... Ne, nebudu sem vypisovat soukromý věci jakože mám zácpu... Fajn, přemluvili jste mě, mám zácpu.Vysvětlivky k nadpisu: JARDA = HOVNO
Vysvětlivky k článku: Ne, tohle není emocionální výlev, neodpovídá to ani jednomu slohovýmu útvaru, nemá a ani nemělo to žádnou osnovu, neodpovídá to Aristotelově schématu tragédie... A přesto to je.