Balada o brokolici

16. listopadu 2011 v 21:42 | Tarumipu |  Tarumipu

Balada o brokolici
Neb není brokolice jako brokolice, že... Mnozí mě chápou, ale většina z Vás si klepe na čelo, možná i dveře, a myslí si, že My asi hrabe. Ano, vážně o sobě mluvím v množném čísle, poněvač (píše se poněvač nebo třeba poněvaďž?) jsem se prohlásila za nejsvrchovanějšího (strašné to slovo) vládce Ubungy. Ano opět oxiduju s Ubungou...

Ale vraťme se k brokolicím, jsou to odvěcí nepřátelé lidstva, stejně jako: mák, řepánek, špenát, křečci, růžový permoníci, brokolice, koblihy a v neposlední řadě i... je to mu vážně tak a možná, že onen poslední na našem seznamu je nejhorší nepřítel lidstva... a to bagr.

Proti bagrům je ovšem velmi složité se bránit, jsou takřka nezničitelní, neodbytní a naprosto zabednění. A jak to tak bývá kám nemohla bída, tam nastrčila blbce... Upozornění: tato věta je majetkem Tarumipu a její odcizení se trestá usušením a předhozením žížalám. A myslim to vážně!
Na bagry nic neplatí, ale to už ti inteligentní pochopili, pro ty opravdu blbý: Když potkáte bagra tak si radši běžete hodit šavli, toho odradí.

Ale čeho se nemusíte bát je Grosse Sc*eisse, to Vás zaručeně ochrání, před všemi a vším. A budu to v cajku. Takový Grosse Sc*eisse je ba přímo legendární. A to nekecám.

Ale už se konečně vraťme k těm brokolicím, kdyby nebyla brokolice všude vládne světový mír, po kterém prahne každá miss. Brokolice je velice zákeřná, až by jste se divili. Plíží se pomalu tichem a tmou a pak na vás skočí a jste v jedný velký badam badam... badám! Nerozumíte mi? To se podá, časem... no doufejte. A pokud Vás sežere, stanete se brokoličí serva (před stavte si, že nad tím a je taková vodorovná čárka) a nebo servus. Což je špatná vyhlídka na budoucnost.

Už Vám nebudu víc zavařovat Vaše mozkové závity... takže děcka bacha na brokolice!

Všimli jste si, že krom toho, že to pro Vás nemá žádný smysl, je to strašně divný po stránce syntaxu?
Takže děcka, udělejte si tady větnej rozbor, vyňůrat a spát! Sayonara!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andie Andie | 20. prosince 2011 v 19:28 | Reagovat

Tvl :D Sis zase šlehla nééé??? :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama