Září 2011

A všechno vybouchlo...

28. září 2011 v 17:00 | Tarumipu |  Families
Pozor spoiler! : následující článek se tak nějak sobecky zaobírá především samotnou Tarumipu a její rodinou. Ostatní postavy budou vytvářet pouze "křoví", všem se předem omlouvám, ale z důvodu nedostatku času a nastoleného egocentrického období mé osoby to nebude jinak. A tečka.

"To je hrozný, všude všechno vybuchuje. Zvlášť jaderný elektrárny a ke všemu ještě ty neznámý plyny,... kam to jen spěje?" prohlásila u stolu Tarumipu a odhodila noviny, ve kterých si ještě před chvilkou četla. Ono poslední dobou, všechno Tarumipu tak nějak odhazovala. "Žjéééjv, fňuk, fňuk..." Bublinka stál před ledničkou a zase bulel. "Co mu je? A já myslela, že už ho to přešlo." tázala se Elm když dorazila do kuchyně. Poslední dobou zůstávala Elm jedinou normální osobou v Oapanu a měla neskonale dobrý vliv na Jukičiny děti, především na Pupajse. Naučila ho to tiž mluvit, no vrámci možností, Pupajse totiž naučila morseovku, kterou nikdo krom těch dvou neovládl. "K- kdýýž fňuk, fňůůůk, mě příípomínáááá fňůůk, Jůůůkííkoo." cedil přes nudle u nosu a napůl vypadlou protézu Bublinka. Vážně mu zase začalo hrabat...

Nechaly jsme Bublinku fňukat před ledničkou a odebraly jsme se do haly. "Hele jak to máš teď vůbec s Berušákem?" zeptala jsem se Elm, která se při vyřčení dotazu poněkud naježila, ale bylo to velice špatně poznat, protože nebyla tak chlupatá jako Piškot. "Nijak, bydlí na balkóně." procedila Elm, která neměla s Berušákem ani trochu slitování, čemuž jsem se nedivila. Berušák byl na balkóně docela spokojen, až na prudké ochlazení, které v Oapanu nastalo. "Fíííí- áááá, ma- mam- ííí, Be- ber- ušá- ák opp- úús- tíííl bab- kó-ooo- n." řvaly na Elm malá Mia a Perenela, které sjížděly schody v pekáči na vaření. Říkala jsem, že Elm má dobrý vliv na Jukičiny děti? Tak mezi ně nepočítejte tydle dvě. A za nima už hupsal po schodech Berušák, v jedné ruce černý igelitový pytel a v druhé vidličku. "Vrátí, on se vrátíí!! Hehehehehe" řval na celé schodiště a smál se jako úplnej idiot/ psychopat s jeho chrochtavým podtónem. Jo, Elm je jediná normální.

Tohle už je vážně na hlavu, asi seberu Atomiku a Kasumikou a odjedeme zase do Ubungy. To bude lejlepší řešení. "Póštá!!!" zařval na nás z plna Bublinka ikdyž stál hned vedle nás. Byly tam dva dopisy a jeden telegraf. On někdo ještě používá dopisy? Jeden byl pro mě a druhý pro Bublinku... ano pro Bublinku a tak ho chytnul dášlí bulící zachvat. Chňapla jsem po svém dopisu, než mi ho totálně Bublinka rozmočí svými keňáry.

Ahoj mami,
vím jak ti zaleží na tvé elektrárně, ale já to musel udělat... *Bože, snad ji ten pitomec nevyhodil do vzduchu!?!* Já jsem ti ji ukradl a celý Kcal s ní! *cože?... O.o" *
S pozdravem tvůj syn

"On mi ukradl moji elektrárnu!?! Jak to mohl udělat..." a během té doby co já jsem upadala do stále hlubší apatie, mi Bublinka, Elm a Berušák vedle ní ukradli onen dopis. "Ta máš syna???" zařvali všichni naráz a niž by jim docvaklo a začli řešit mnohem vážnější fakt. A to ten, že mi ukradl elektrárnu.

"Co se píše v tom telegafu?" zeptal se najednou Berušák, který stále držel pytel i vidličku. Elm vzala zažloutlý proužek papíru a četla: "Ja stop prijedu stop Ja stop se stop vratim stop" "Hehehehe, já vám to říkalo, hehehehehe!!" řval na nás Berušák s očima na vrch hlavy a poskakoval kolem nás, až z toho zakop. Dobře mu tak... "Od koho je ten telegraf?" zeptala jsem se. "Od nějakýho, fyziologa a doktora přes trávení a prej z Ruska." špitla Elm, ale to už bylo na Bublinku moc a v mdlobách se svalil na zem. "Otevřeme ten jeho dopis?" zeptala se spiklenecky Elm. Ani nečekala na mou odpověď a už četla.

Ahoj Bublinko, možná i děti,
pokud vás ještě Berušák nesežral. Taky si všímáte jak všechno poslední dobou vybuchuje? To je nádherné vid´te, jako když jsi byl Bublinko mladý... On byl mladý? Nevěřícně jsme se na něj s Elm podívaly... Myslím, že tohle už musí taky konečně bouchnout. Já nejsem po smrti, ano opravdu jsem se neuškvařila v té vířivce, a mrzí mě, že mě Bublinko přirovnáváš k ledničce. Já jsem...

A dál jsme to nepřečetli, protože se to rozpíjelo v Bublinkových keňárech...