Červenec 2011

Tak tady chcípnul pes!

29. července 2011 v 19:24 | Tarumipu |  Tarumipu

Tak tady chcípnul pes!


Jo, přesně tady v těhlech místech, někde mezi názvy jednotlivých rubrik. Chudák pošel tak zákeřně pomalu, už ani blechy z jeho kožichu tu nezbyly, ale přesto se sem chodí několik zvědavců dívát a možná si teatrálně dloubnou klackem do onoho chudáka, co tu pošel.
Pomalu ale jistě přestává do těchto míst proudit i otravný hmyz, který se nás už před nějakou dobou snažil zahlušit. Ovšem my jejich útoky přestály, snad díky kvalitnímu repelentu značky DDT, ale teď to tady smrdí mršinou. Ten smrad zahubil nebo snad jen vyhnal poslední známky aktivity nebo života. Nic se tu neděje, neplanou svíce a ani nikdo nepokládá věnec černých vuřtů na oltář té naší snahy a věrnosti vůči tomuto několika bitovému světu. Prostě nic, ticho a pusto, smrad a chcíplej pes...
Snad jen obyvatelky toho to světa svádějí partizánskou bitvu s životem a jednou se sem všechny vrátí a doufejme, že se rozhodnout ten to svět o několika pixelech a mnoha písmenech oživit. Oživit to všechno kolem, konečně zakopat toho psa, naši zhmotnělou netečnost k tomu to místu, a pokračovat ve všem dál.

PS: pokud by měl někdo problém s chcíplím psem ať se ozve. Ikdyž myslim si, že každý musel pochopit, že jde jen o jednu z mích nepovedených metafor.