Květen 2011

5 způsobů jak zlikvidovat čistý papír v podání Tarumipu

28. května 2011 v 19:05 | Tarumipu |  Tarumipu

5 způsobů jak zlikvidovat čistý papír v podání Tarumipu


Školní jídelna očima strávníka

2. května 2011 v 19:14 | Elm |  Elmandra
ŠKOLNÍ JÍDELNA OČIMA STRÁVNÍKA
Když máte štěstí a učitelka vás pustí z hodiny před zvoněním. Sprintem vyběhnete ze školy, předběhnete skupinu malých dětí a myslíte si, že máte vyhráno. "Ale nééé!"Řeknete si, když zjistíte, že před vámi je další skupina malých dětí.
Když už dobíháte ke dveřím, objeví se další velký, no spíš "malý" problém dveře jsou příliš úzké, než aby se jimi naráz prorvalo několik deváťáků a šesťáků. Když se dostanete přes dveře, musíte překonat překážkový běh na schodech, sem tam se na nich válí banán, mandarinka, jogurt nebo malé děcko. Pokud se vyhnete všem překážkám, můžete se zařadit na konec fronty.
Malé děti se vás ovšem snaží předběhnout, ale co, je jich jen dvacet. Když už se konečně dostanete k okénku, kuchařka se vás hned zeptá: "Ty už jsi zase předběhla ty malé děti?" Když řeknete, že ano, tak vás pošle na konec fronty, když řeknete, že ne, tak vás taky pošle na konec fronty, nejlepší je vzít si oběd a nic neříkat. Jakmile držíte oběd, zmateně se rozhlížíte po celé jídelně a hledáte volné místo. Jestliže dojdete ke stolu a nikdo vám nevyrazí oběd z rukou, můžete si poblahopřát. Usednete, s vítězoslavným úsměvem typu "ano dokázal jsem to", ale blažený úsměv vám zmizí z tváře ihned, po prozkoumání, co jste si to vlastně donesli ke stolu. Tak Vám přeji dobrou chuť.

Průvodce Ubungou

2. května 2011 v 17:36 | Tarumipu |  Tarumipu

Průvodce Ubungou