Zásadní rozhodnutí v mé laboratoři

15. února 2011 v 18:15 | Tarumipu |  Families

Zásadní rozhodnutí v mé laboratořiHu-ú hu-ú, rozléhalo se po okolí Oapanu, ptáte se co se stalo? Ale v celku nic podstatného, jen jsme našli Jukiko ve vířivce, proto jsme taky zavolali hasiče, aby ji vytáhli. Ale moc se jim do toho nechtělo, bylo to asi tím, že nejmíň dva první dobrovolníci se skoro usmažili jako naše Jukiko, teprve potom jim docvaklo, že by mohli vytáhnout ze zásuvky ten fén, který usmažil Jukiko a teď se pokoušel o jejich kolegy. No jo no, se pozná inteligence. A ještě tu byl jeden důvod proč neměli zájem mrtvolu vytáhnout, to asi proto, že trůnila na dně vířivky naprosto nahá.

Když konečně odjeli, uložili jsme Jukiko do rakve vedle kastráta Bublinky. Rozloučili jsme se s ní a odvedli děti do domu, Berušák se na rozlučce neobjevil. Vždycky mi byl nepříjemný, divila jsem se proč se s nim Elmandra a posléze i Jukiko zahazovaly... Ovšem takouvou větu mohli položit i mně, s rozdílem, že by v ní neimponoval Berušák, ale Volánek.

"Co teď bude s dětma?" ptala se Elmandra, která byla docela na měkko. "Co já vim?!? Mám vlastní děti a vdova jsem taky." řekla jsem suše. "Do děcáku s nima, nebo je tu necháme na horší časy!" prohlásil Berušák z druhýho rohu místnosti, poněkud uslintatě. My jsme se podiváli na děti, které spokojeně šikanovaly Pupajse. "Na horší časy, jak to myslíš?" zamrkala nechápavě Elm. "No kdyby služebné zapoměly nakoupit jídlo..." prohlásil a odešel do patra. Z patra už jsme slyšely jenom uchrochtanej smích. *Směje se jako idiot, idiot jeden! * pomyslela jsem si "Zatím tady děti můžou bejt a rozdělíme si je jak bude mít kdo koho na povel. Ale Pupajse nechci!" a odebrala jsem se do laboratoře.

Bylo už pozdě v noci, ale mě ta neodbytná myšlenka v hlavě nedala spát. Prostě jsem to musela zkusit! Potichu jsem se vykradla na zahradu a začla se rozmýšlet, asi pětkrát jsem se vrátila do domu a zase na zahradu, protože jsem se nemohla rozhodnout. *Musíš to udělat!- Ne, ani na to nemysly!!- Ale co potom? Prostě to udělej!- Ne, nesmíš.- Ale ano, udělej to!!!* šeptaly ulisné hlásky v mé hlavě. Nakonec zvítězil ten, který mě přemlouval ať to udělám. Přeci jen bylo to v dobrém úmyslu, ale jestli to nevyjde??? Co pak se mnou bude? To už mi bylo jedno, jsou kořist jsem pracně dovlekla do laboratoře.

"Todle sem, a tohle zapojit semhle" automaticky jsem si mumlala pro sebe, víte když někdo pracuje v laboratoři je velmi osamocený, né že bych si stěžovala mám to ráda. Stejně jako měla Jukiko ráda bolest, ona totiž byla masochistka. Při týdle vzpomínce jsem trochu popotáhla, bože už jsem jako Heuréka Aileen. A pokračovala jsem v práci. Okolo 4 ráno bylo vše připraveno, mohla jsem to zkusit, nachvíli mnou ještě lomcovala nejistota, ale už jsem se rozhodla, musela jsem to udělat!

Zmáčkla jsem velký červený knoflík a pokus započal. Po transformátorech sleji blesky, zapraskaly ve vzduchu a navíc ho prostoupil nepříjemný smrad spálených vlasů. Pro jistotu jsem si nasadila plynnovou masku, ale pokus probíhal dál. Okolo mého testovacího subjektu/kořisti svítilo zelené oslepující svělto. Pokus se chýlil ke konci, potom co jsem zmáčkla další knoflík tentokrát na ukončení pokusu, mě málem zastřelil poslední zbloudilý proton. Naštěstí mě minul a zavrtal se hluboko do zdi. *Sakra, zrovna jsem laboratoř vymalovala!!*

Ale to už se z očouzeného stolu, na kterém probíhal pokus, zvedl můj testovací subjekt/kořist. "Anó, dokázala jsem to! Budu nejuznávanější atomový vědec na světě!!! Muhehehehehe" byla jsem nadšená a taky už značně šilená, jak by konstatovala Elm, Jukiko. "No ukaž co umíš, řekni něco." vyzvala jsem svůj testovací subjekt/kořist. "Žvejk, ee-éh, žvejk" to bylo jediné co z mého díla vylezlo, no mohlo by bejt hůř. Ostatně tohle bylo docela na místě a nadmíru inteligentní, zvlášť když vemu v potaz to že jsem se ptala Bublinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ardhes přihlšená na coolcolours Ardhes přihlšená na coolcolours | 16. února 2011 v 9:57 | Reagovat

Mohla bys mi říct, proč jste zavolali tak debilní hasiče?

2 Tarumipu Tarumipu | 18. února 2011 v 11:42 | Reagovat

Aby se lidi zasmáli. A já ostatně taky. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama