Večerní koupání ve vířivce

10. února 2011 v 14:28 | Elmandra a Ardhes |  Families
"Večer na tebe čekám... ve vířivce"řekl Berušák svůdně a odebral se ladným krokem nahoru do svého pokoje, kde zakopnul o práh.
"My máme vířivku?!"zeptala se zděšeně Jukiko a dívala se střídavě na mě a střídávě utěšovala Heuréku. Moc jí nemusim, to víte kříženec Bublinky, ale teď je mi jí docela líto.
"Ale no tak broučku, mamince se nic nestane... Neboj se, jenom si s Berušákem popovídáme a potom ti přečtu pohádku o barokním zajíčkovi, popovídáme si o tatínkovi když ti tak chybí a můžeš spát u mě v posteli. Jo?"utěšovala Jukiko.
"Jóó...hhhh...mamííí...hhhhhhh"zafňukala Heuréka a odmítala se Jukiko pustit. Obejmula jí chvatem chňapající mimino. Jukiko chvilku bojovala, ale nakonec odolala sevření a se strnulou tváří vyběhla ven. Asi se opravdu bojí. Ale čeho? Dalších dětí? Ještě před deseti lety by se nebránila a odrodila i hokejovej tým, jak to po ní chtěl Bublinka... Když už mluvíme o Bublince, začal nám chybět. Nám všem, kromě Berušáka, tomu totiž tahle situace vyhovuje. Jukiko ovšem vůbec ne. Najednou se mi zdá, že jí záchvaty stesku přepadají každou chvíli. No řekněte sami. Proč by jinak do Bublinkových růžově fialových ponožek psala vzkaz: Vrať se! Dám ti hádanku!
"Ááá mamííííí Atomica mě řikááá, žéééé pracuju na antihmotě! To není pravdáááááááá!"


Jukiko přichází ke koupelně. Jakmile otevře dveře vyskočí zpoza nich Berušák. "Ahoj miláčku, doufám že se těšíš, mohli bychom založit nový hokejový tým." Jukiko ale nevidí její budoucí zkázu ,totiž primitivně upravený fén. Ten byl zapojen a na hlavici fénu byla přilepená kupa brček. "Dámy mají přednost." Jukiko vlezla do vany a Berušák zapnul fén. "miláčku ještě zajdu pro pár  svíček." Berušák je, ale moc nemotorný a při tom jak se otáčí dotkne se fénu který se překulí přes okraj vany do vody.

"Musím Vám něco oznámit...Z Jukiko je karbanátek." popotáhl Berušák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama