Náhlý zvrat a příchod mrchožrouta

7. února 2011 v 17:43 | Tarumipu a Ardhes |  Families
Náhlý zvrat a příchod mrchožrouta

"Hele teď mě tak napadá, chtěla jsem se zeptat, proč si berušák sedá na nafukovací kruh do vody?" ani po dlouhém mozkovém hloubání jsem na to nepřišla.
"No víš, on, on se seznámil..." snaží se jako obvykle vykroutit se z odpovědi Elmandra.
"Au- au- aúúúú" ozývá se z obývaku, kde si právě Berušák sedal na nafukovací kruh, který si dal na židli. Popravdě vypadal jako ženská po porodu.
"A s kým se seznámil?" náhle nám  vtrhla do rozhovoru Markéta Viola, další ulítlí dítě tady.
"Em- em, no seznámil se se záchodem schválnosti..." prohlásila Elmandra a zdekla se.

Náhle se přiřítil Bublinka a začal na mě tak divně čučet, už si začal vyndávat bulvu a napřahovat. Tak a dost! Právě mě strašně nasral, já ze svého vědeckého pláště vytáhla krumpáč a švihla ho po něm. Ano to se povedlo. "Jedním uchem dovnitř, druhým uchem ven, v hlavě ale zůstává." později konstatovala Mia, docela povedený dítě kdyby byla víc vedená k chemii.

No co dodat, bylo po Bublince, vystrojil se pohřeb, on dostal skleněnou rakev a šli jsme na zahradu držet minutu ticha. Když se z nebe snesl- Mrchožrout. "Krá- krá- krá" a začal ožírat Bublinku ve skleněné rakvi. "Ne,nech ho ty potvoro jedna!!!! Co mi kradeš čepici! Naval ji sem!!! Děléééj!" řve jako pominutá Jukiko. A to jsem si myslela že jí na Bublinkovi nezáleželo. Ten petiletý vztah s Berušákem, odmítavé pohledy na Bublinku, stěžování si po ránu v kuchyni a pojídání plantáží Afterpillu... Zajímavé,zajímavé...
"Ta potvora mi štípla čepici a panebože...ona mu ukousla to...koukněte se...jak se jí podařilo udělat díru do pleksisklové rakve????" udivuje se Jukiko a více než o svého zesnulého manžela se stará o jeho novou dírku na choulostivém místě.
"Jak mu ho mohla takhle vyklobat?" zajímá se Elmandra, přibližujíc se stále blíže k rakvi s očima na... no, vy víte na čem.Teď obě zkoumají vyklobanou dírku se slovy: to není možné, jak se mu to povedlo. Když v tom...
"Rychle kluci! Ta potvora se blíží! Držte si je!" řve Berušák na celé kolo a spolu s mužskými členy rodiny se vrhá zpátky domů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama