Z balíčku karet... Srdcová královna

21. ledna 2011 v 17:46 | JanexD |  Tarumipu

Z balíčku karet...

   Srdcová královna   Jsou všude, není jen jedna, ať už ve škole nebo jinde. Poznájí se lehce, cílevědomé, dokáží si ziskat lidi a bohužel jsou i mistriněmi přetvářek. Jsou královny všude kam jen příjdou.
Často si omotávají lidi kolem prstu, použijí je a zahodí. Takový lidé často za sebou zanechávají neuvěřitelnou spoušť. Hromady ublížených a ukřivděných lidí, ale na ně by si měla dát největší pozor. Čím víc chodí přes mrtvoly, tím větší by měla mít z nich strach. Ostatním se brzo znechutí její povýšené chování a bude následovat vzpoura!
   Srdcová královna, zrazena svými milovanými poddanými, sedí v koutě a pláče jak je k ní život nefér. Vždyť ona jen chtěla, aby se její cíle a sny splnily. Splnilo se to tolika lidem, tak proč ne jí? Možná proto, že ostatní nešli za svými cíly tak sobecky a zaslepeně jako ona a bylo jen otázkou času než jí někdo oplatí stejnou mincí. To už, ale pro svou nesmyslnou sebelítost nevidí.
   Srdcové královny vědí co chtějí a dokáží toho dosáhnout, jen se nesmí bát lidí okolo, nesmí je považovat za zbytečnou přítěž nebo špínu. Nech si od nich pomoct a poradit, "sniž se" do jejich sfér. Nic se ti nestane, když to uděláš, naopak můžeš získat mnoho pomocníků. Pořád musíš, ale myslet na to, že jsou také lidi, mají své city a cíle, opravdu nejsi o nic lepší než oni a už vůbec ne budeš-li jimi pohrdat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama