Mnohomužství

24. ledna 2011 v 19:51 | Elmandra |  Families
Hned jak spatřím Jukiko, že se na mě tázavě kouká, přestanu se smát a dělám že nic. Ale Jukiko jde ke mě, blíží se, co jí asi řeknu, co jí jen říct, co mám dělat? Rychle přemýšlím, ale nic mě nenapadá, už je pozdě, Jukiko se ptá:
"Proč se tak usmíváš?"
"No já... no já...(honem něco vymysli). No jen mě něco napadlo.Aha a já už si myslela že něco chystáš.(Kdyby nebyla tak důvěřivá tak by si to myslela dál).Byla to opravdu nešťastná náhoda, loknout si jaderného paliva, jak smutný konec. No nic já už asi pujdu nahoru.
Jukiko odešla, ale já klid mít nebudu, teď ke mě jde Tarumipu. Tak co pujdeš za tu družičku? Jakou družičku? No já myslela že to víš. Ne. No od tý doby co už nejsi s Berušákem, tak Jukiko si ho tak trochu přivlastnila. (tak to si s Berušákem vyřídím, svým způsobem ten ještě bude litovat)No a ještě jí do karet nahrává ten nový zákon o mnohomužství. Teď se k nám blíží Bublinka. Ahoj Tarumipu a hodí svým okem po Tarumipu, ale vedle. Tarumipu sbírá oko a začne na  Bublinku řvát: To nevidíš že ještě truchlím za Volánka!!!!!!!!!! A vmáčkla Bublince oko zpátky do očního důlku.Aůůůůů řve Bublinka a utíká pryč. Kam šel Berušák? Asi na toaletu. (tomu pokušení neodolám připravíme mu záchod schválnosti) Tak zatim Tarumipu, a uháním po schodech div ne světelnou rychlostí,a hele Mia. Mio,Mioooo poď pomoc své mamince. Naser si! Celá po mamince no není to dojemný? Čapnu jí za ruku a jdu dál. Konečně stojíme před toaletou, Mio podej mi smirkl papír, vteřinový lepidlo, igelitový pitlík a nějaký magnety. Super Záchod schválnosti je dokončen. Jsem na tebe pišná Mio, asi si tě nechám. V tu chvíli okolo nás projde Pupajs, mami můžu ho šikanovat? Ale jistě že ano, ani se mě neptej a jdi! Teď se schovám za roh,a vyčkám dokud nepřijde oběť mého podlého žertíku.
A má chvíle nadešla už za sebou zavírá dveře klika padá na zem nyní je tam uvězněn. A už brzo začne řvát. Do prdele!!!!!!!!!!!!Co je to za z*******j záchod. Má past vyšla, jsem na sebe pyšná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarumipu Tarumipu | 26. ledna 2011 v 10:12 | Reagovat

Teda, aby po mě ten neandrtálec házel bulvy!?! To je neslýchané!!
Jinak dobrý :D  Jen jsem nepochopila, kdo šel zu Hajz*e :D  :D  :D

2 Elmandra Elmandra | 26. ledna 2011 v 10:13 | Reagovat

Berušák

3 Ardhes Ardhes | Web | 26. ledna 2011 v 18:35 | Reagovat

Chtělo by to dát přímou řeč do uvozovek a dělat mezery za znaménkama.... jinak Tarumipu napsala bych hajzl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama