Vánoce v Oapanu

17. prosince 2010 v 19:31 | Ardhes( Andy, Andýsek) |  Families
Už je to tu zase. Dětí jako smetí, papíru, že bysme si mohli založit papírnictví a koště jako stromeček (tento rok opravdu máme koště).

Ptáte se na Oapan? Co že to je? Proč tahle rubrika? Čtěte dál!
Tři rodiny. Pojí je...ono je něco pojí? Ano. Pupajs. Pupajs, nepovedené, uslintané a chlupaté dítě dvou dokonalých lidí - Jukika a Bublinky. Rodiče dalších čtyř dětí: Izachiáše Oleandra, Imothepa Petola, Heuréky Aileen a Markéty Violy.
Proč je pojí Pupajs? Protože na něm Tarumipu dělá na své planetě pokusy. Tarumipu s jejím manželem Volánkem mají další dvě holčičky: Atomicu a Kasumiku.
A nezapomeňme na rodinu Elmandry. Ona s berušákem, dokonalý pár (hlavně díky Berušákovi) a jejich dvě děti Mia a Perenela. To jen pár slov o členech naší rodiny. Pupajse si pučujeme. Každý ho máme jeden týden.
Vánoce jsou jediným svátkem v roce kdy se všechny rodiny setkávají. Jinak píšeme maily levitačním portálem mezi planetkou Tarumipu a domečky Elmandry a Jukiko. Nerozumíte? Nevadí.

Teď sedíme u stromečku a rozbalujeme jeden dárek za druhým.
"Tarumipunko, ty si mi kopupila nový piercing?" Mlask. "Ano, Volánečku. A děkuji ti za ten krásný jaderný reaktor. Teď konečně nebudeš muset každou chvíli nahazovat pojistky. Já vim že už ti Volánečku stojej permanentně vlásky z těch elektickejch šokingů." Mlasky, mlasky, mlask...
"Jé, nový tričko s nápisem I love Yukiko... litr svěcené vody! Rychle děti, musím vás pokropit před tím satanem Volánkem!" prohlásil bublinka a okamžitě si začal svěcenou vodu lít do kropice.
"Doufám, že ti to tričko bude, melounku. Aspoň už mi to co dva roky nosíš dáš na vyprání. A  děkuju Bubliňáčku za brusle. Určitě je použiju." Haha, to sotva." Ale od koho je ten podprsenkový podkošík?!" Svůdně se usměju na Berušáka. Prdel sice není to co u Bublinky, ale ty ruce...
Rozdělíme si dárky a jdeme spát. Děti ještě stráví poslední půlhodinku šikanováním Pupajse, Bublinka jim přečte svůj životopis a pak už jdeme opravdu všichni spát.
"Miláčku, neuděláme si ještě jednoho záložního brankáře?" laškovně se mě zeptá Bublinka a málem mě zalehne.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarumipu Tarumipu | Web | 19. prosince 2010 v 15:36 | Reagovat

Tarumipunko? Jaks na to přišla, ty šmejd*? Jinak řežu se smíchy a zároveň mě štve Volánek, ale ten reaktor se hodil.
Teda, přebírat Elmandře berušáka?!? *představ si mě, že pohoršeně mlaskám*
Naprosto mě dostala poslední věta!!! :D

PS: Pupajse máš na Vánoce ty!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama