Menší úvaha na téma týdne

30. prosince 2010 v 20:05 | JanexD |  Tarumipu

Téma týdneJá tady nebudu popisovat co je to yaoi, to se mi opravdu nechce. Myslím, že spousta z Vás ví, co že je to vlastně to yaoi je, ať už je to člověk v tomto okruhu zběhli *nebudu dále rozvádět* nebo člověk, který tento výraz zná skrz anime. A pokud jste člověk, co vůbec nemá tušení proč tady někteří z nás tak nadšeně či pohoršetě toto slovo provolávají, nechť si význam zjistí sám a na vlastní riziko.
No zkrátka, téme yaoi mě příliš neoslovilo, nemyslete si, že nevim co to je nebo to zavrhuju. Mě je to upřímě jedno, ať si každej dělá co chce, u mě to nehrozí *to si snad uvědomili ti inteligentnější z mé přezdívky*, ale vemte ty co to může ještě zásadně ovlivnit. Ano, děti *popravdě nemyslim si, že by to nějak mohlo ovlivnit šampóny a barbínky, ty už maj dostatečně vygumovanej mozek*. Prostě yaoi je, bylo a bude, postavte se k tomu ja chcete, ignorujte, tolerujte, zavrhujte... Vaše věc.
Ale vemte to takle, není to úžasné Téma týdne? *s ironií* Pro někoho ano, pro někoho ne.  Co nás bude čekat příští týden? Juri? *opět u mě nehrozí a opět to vysvětlovat nebudu, kdo chce ať si to najde sám, ale logicky by Vám to mohlo dojít* To se mi nezdá jako to nejlepší na světě *NEJSEM UPJATÁ!!!*, prostě akorát si pořádně nedokážu představit co na to napsat. Proto píšu toto. Zbytečné? Možná, posudte sami. Vím, že jsme si toto odhlasovali sami, ale zajímalo by mě, kdo pro to hlasoval a jestli ti dotyční vůbec věděli co to znamená.
Víc k tomuto tématu nemám a to by snad stačilo...PS: inteligentní komunikace s tématem tématu neexistuje, viď Ardhes?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pajčas Pajčas | 30. prosince 2010 v 23:39 | Reagovat

K yaoi se vyjadřovat teď nebudu.

Jen ty děti! K tomuhle žánru se člověk žádným "deux ex machina" (samožřejmě myslím to nadneseňě) nedostane. To dříve a s větší pravděpodobností narazí na porno. (a dneska jsem se dozvěděla že v 13 je to normálka)

A pokud už se s y. setká, nechá to plavat - pak se k tomu vrátí nebo ne. Tenhle žánr má do porna daleko, samozřejmě některé anime jsou tvrdší. Proto je tu shounen-ai.
A ovlivňování? Víc jak polovina lidstva by musela být vybita jen proto, že existují akční filmy. 8-)

To jsem chtěla nechat plavat.

Zaujalo mě spíš tvá narážka na téma týdne. Souhlasím s tebou, i jako yaoistka. Téma co je tak nějak zametené pod povrchem, pro "uzší" komunitu.

Nevím kdo to vyvolal, ani koho to napadlo.(vím jen o hlasování na blog.blog.cz, kterého jsem se zase neučastnia) Osobně jsem to v tématech očekávala až tak za dva roky, co tohle "nakopnutí pro blogery" vymysleli. Jak jinak, šlo očekávat povyk: vše kolem homosexuality ho budí, rozdělení na tábory a kde co. (i když ti co mají tenhle žánr pod palcem, vtíravou, vnucující povahu nemají - co já znám, nemůžu ručit za všechny.)

Jedno se však nedá odepřít, nemyslíš. Je to poprvé kdy sí většina blogerů musela zjistit o čem, že to musí psát, ano musí - tak mi to připadá (mimo pojem anime, ale ten je více rozšířený).
Dokázalo to, že většina píše na téma, i když nemají co psát, (viz články velikosti 1-2 odstavce z počátku obsahující: zjistila, vyhledala, vygooglovala - skopírovanou, zjednodušenou a pokroucenou definici - bez zdroje) i když zjistí základní informace jen z jednoho zagooglování. Soudí hned jen co vidí obrázek.

Myslím, že tohle téma je asi nejvíce sporné, protože se dělí na nemám rád x nevadí, či pro.

Témata co byla jsou někdy jak ze školy. Sedněte a na koleně mi napište... Nic nemusíš vyhledat, nemusíš se seznámit a nevytváříš si názor hned. Nedá ti nový neznámý podmět. (kolikrát jsem nad tím lámala ruce) Prostě nepatřím k těm kteří se musí stůj co stůj vyjádřit, i když vlastně nemají o čem. a někdy jsem otrávená, že naráží zrovna v téhle kolonce (tt) na články, při kterých lituji ztrátu času.

To ovšem s přístupem: "bum prásk" tenhle pojem - nesouvisí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama