Labortoř

24. listopadu 2010 v 12:17 | JanexD |  Mafie

Mafiánský klan von D

LaboratořMístnost plná zkumavek, kahanů a různých podobných věcí a u prostřed toho všeho já. Členka mafiánského klanu von D, šílený vědec Jane, pro přátele Tarumipu.
Asi si říkáte co dělá šílený vědec v rodině mafiánů, taky pořádně nevim, ale nějak se to semlelo.
Najednou se do mé laboratoře rozlítli dveře "Kde se zase flákáš???" řval na mě dosti rozhořčeně jeden můj příbuzný. Já na něj ovšem koukala přes ochrané brýle značně nechápavě. "Mazej do jídelny!" znovu na mě zařval po prvotním šoku, že na něj tak vejrám.
Se svým milujícím příbuzným jsem se odcapkala do jídelny, a sedla si ke stolu. Potom co jsem se pohodlně uvelebila, jsem si všila, že na mě všichni přítomní hledí značně šokovaně. Teprve teď jsem si uvědomila, že kromě toho, že opět sedím v tureckém sedu s botami od bahna na našich velevzácných žildích a mám na sobě mimo jiné i brýle. *Muhehehehe* zasmála jsem se abych odvrátila pozornost od svých bot, o kterých naštěstí nikdo nic netušil.
"Echm, echm, dnes jsme tu proto..." řeč vůdce našeho klanu byla spíše vhodná na pohřeb, skvěle mě uspávala "... protože MUSÍME ZNIČIT klan 52, tento úkol získává JANE!!!!" ten to rázný a hodně hlasitý konec mě probudil z vypočítávání chemických rovnich, které popírají podstatu atomů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ardhes Ardhes | Web | 24. listopadu 2010 v 12:19 | Reagovat

Moc pěkný věty jako třeba :*Muhehehehe* zasmála jsem se abych odvrtila pozornost od svých bot, o kterých naštěstí nikdo nic netušil.

2 JanexD JanexD | 24. listopadu 2010 v 12:20 | Reagovat

[1]:Co se ti nezdá??????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama