Ty máš názor?!?

19. října 2010 v 16:59 | Tarumipu |  Tarumipu
 "No, myslim, že tohle neni tak úža jak mi tady vykládáš..." naprosto obyčejná věta nesoucí ovšem poselství. Taková věta je ovšem poslední dobou pro mnoho lidí veliký, ale opravdu veliký problém.
Proč?
Protože právě takováhle věta nese názor, ano nese tu věc, která se dneska už nenosí či zkrátka jsou jen lidé líní si ji vytvořit. Nevím. Ale to co vím, je to že ta věc je názor.
Možná se ptáš: co to je? nebo třeba: co to vůbec mele?, to bohužel taky nevím, ale hlavně je mi to naprosto jedno. Je možné, že si toho všímáte taky, nebo to naprosto dokonale ignorujete. Ale já si všimla že poslední dobou dělá lidem okolo mě strašný problém zaujmout nějaký názor, nebo ho vůbec vytvořit. Já chápu, je to práce navíc utvořit si názor, ale vemte to takle kde by jsme byli kdyby nikdo nepřišel s vlastním názorem. Každý z nás, někteří možná ve skupinách by jsme se plácali u svého ohníčku a pokoušeli se ho rozdělat. Ovšem, marně... Ale těm druhým se to povedlo, jak to udělali??? Ale to se nedozvíme. Proč? Protože nedokážeme zaujmout názor, ani my ani oni, o tom že budeme hodní a povíme jim jak se to udělá, aby to hezký oranžový světýlko na tom klacku už konečně poskakovalo. Nebo pokud vám nelichotí přirovnání v některých případech pořád přeživších neandrtálců, tak to vemte takto. Jaké by to asi bylo, kdyby jste si šli koupit nějaký cool hadříky, vyzkoušeli jich s pousty. A ty spouty cool hadříků měli strašně hříšně velké slevy, ale vy si žádný neodnesli!?! Kde se stala chyba?!? Sleva byla, cool to bylo a kámoška tam taky byla, ale ani jedna z vás nezaujala názor ják vám to vůbec sluší. Ano, tady je ten do nebe volající ERROR, ani jedna se nebyla schopna rozhodnout jaký kus oblečení slušel nejvíc.
Nebyl názor...


Moje šílená úvaha
PS: Strašně moc se omlouvám spoluautorkám a všem přeživším, kteří to četli, ano i tobě pochybná bakterie na mém monitoru za tento nehorázně slaboduchý výlev mé osoby. Možná smysl věci najdete možná je to opravdu jen blábol, patřící spíše do Šrotu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | 20. října 2010 v 13:40 | Reagovat

Jakej je tvůj názor??? Ne, počkej neřikej mi ho...stačí mi že sdílíš ten můj :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama