Červen 2010

Kde je?

17. června 2010 v 13:55 | Elmandra |  Horor
Zbytek noci jsme s bráchou proseděli v obýváku na gauči u malé svíčky s knížkou, ale ani při tom čtení jsem nemohla zapomenout na ty velké doširoka otevřené bílé oči. Světlo!? Asi jsem při tom čtení usnula,ale kde je brácha!? Vždyť tu ještě večer seděl jak zařezanej. Půjdu se po něm podívat. Tak jo tady není, v kuchyni taky ne, ani koupelnu neokupoval. Nakonec jsem ho našla spát v pokojíku, ale divim se že tam ještě vlezl po tom co tam bylo to "strašidlo" v okně. Hodila jsem přes sebe mikinu a šla jsem se podívat ven pod naše okno. Večer tam nic být nemohlo,ty čtyři metry to je opradu dost. Žádný šlápoty. Žádný žebřík v dohledu. Málem jsem zapomněla, kde jsou rodiče!? Nikde nevidím vzkaz a v baráku už nikdo není. Mezitím co jsem se zabývala záhadou tak můj brácha vstal, nikdy jse nebyla radši že je se mnou než včera v noci, být tam sama tak nevim co. "Brácha za pět minut jdem na procházku tak sebou hoď!!!!"

Z balíčku karet

17. června 2010 v 13:51 | Tarumipu |  Tarumipu
Joker

Trumf v rukávu, ale v jaké chvíli? Ne, nebavím se kartách, mluvím o lidech.
Joker, člověk co by nejradši každého v něčem překonal. Žene se za čímkoliv jen, aby byl lepší než někdo jiný. Je pyšný na to když někoho přechytračí, nebo jinak překoná, ale stáhne ocas a svěší hlavu když se mu to nepovede. Z bitvy odchází poražený. Z některých Jokerů i něco třeba bude, něktří mají přirozený talent a to si moc dobře uvědomují. Ale jsou i tací co nic pořádně neumí, něco se trochu naučí jen, aby někomu ukázali, že zrovna teď jsou v tom lepší. A potom ženou se dál za tím snem, že někoho zase překonají, ale co pak až nebude koho překonávat? Co potom Joker udělá, vždyť překonat někoho bylo jeho náplní života.
Poraď si sám, a najdi něco v čem nejsi dobrý ty a nauč se to, překonej sám sebe
milý Jokere...


Moje šílená úvaha

Noční návštěník

16. června 2010 v 20:23 | Tarumipu |  Horor
Můj bratr je stupidní nonstop, ale tohle přehnal. Řvát na MĚ, že je kanibal?!? Je normální!?! Proč mám tak blbý otázky, vždyť je takovej furt. Máma na neštěstí neměla náladu na můj řev a bratra kanibala a odpálkovala nás do pokoje. Tak a dost, trčim se svým praštěnym bratrem v zatuchlim pokoji, co má v okně bodlák místo kytky a navíc ještě ve Vrátnici. Bráchu už jsem nemohla ani slyšet natož vidět, tak jsem ho poslala spát a sama jsem si sedla na chodbu do křesla. Asi jsem usla, protože když mě najednou "profackoval" řev mého bratra byla už noc. Nevim proč, ale ze zdola nikdo nešel. Tak mi nezbylo nic jiného než jít za ním do pokoje sama. Protože nebyl ještě nahozený proud, vzala jsem skromně svítící baterku a šla se podívat. Vzala jsem za kliku a otevřela dveře. Brácha stál kousek od okna, byl jak skamenělý a zaraženě hleděl do okna. Z okna na něj koukala nějaká hlava, tvář jsem pořádně neviděla, ale ty velké bílé do široka otevřené oči se mi vryly do paměti. Jen jak si mě to všimlo zmizelo to. "Ksakru, co to bylo?!? A- aa jak se to sem dostalo, jsme ve v podkrový?!? V druhym patře!!??"

Chtělo by to duši...

16. června 2010 v 20:05 | Tarumipu |  Tarumipu
Tenhle blog není špatný, ale je to zatím prázná skořápka. Nádoba bez využití, načinčaná mísa bez ovoce. K čemu to je?
Máme tu tři rubriky, každá patří jedné autorce a navíc i Náš malý horor. Ale, rubriky samotných autorek zejí až na pár vyjímek práznotou, Náš malý horor přejímá cizí vlivy, proto jsme ho museli polovinu poslat do Černé díry zvané Smazaný. Teď se kapitola sice tvoří, jenže nikdo neví kdy to bude mít konec...
Má rubrika obsahovala jediný článek, který taky ovšem potkal Černou díru. Skončí tak i tento? Nevím.
Snažím se tím to článkem zaplnit tu práznotu visící nad naším dílem?
Andýsku, Elko trochu života do toho našeho umírání. Tedle blog potřebuje nějakou tvář a duši...

Moje šílená úvaha
Komentáře: pokud bude mít kdo a odváží se. Andýsku ty néé!! xD

Kanibal

16. června 2010 v 12:58 | Elmandra a Tarumipu |  Horor
Tadeáš mě poznal už z dálky, jen já na něj koukala jak pitomec. "A-aahoj" vyblekotala jsem ze sebe asi až po deseti minutách. "Vanesso!!!!!!" začal ječet můj "drahý" bratříček Matěj na celou Vrátnici. Po noze mu totiž lezl docela malý brouček. Málem jsem ho přizabila(to jsou takoví všichni bráchové,nebo jen ten můj?), proč kvůli taký stupiditě tak strašně řve, navíc se na nás začali dívat vesnický babky(ty jejich pohledy mě budou strašit až do mého skonání). Ale Tadeáš se nenechal vyvés z míry a dotyčného broučka smetl na zem.Brácha se konečně uklidnil a vesnický babky zaměřily svoji pozornost na slevový katalog. Tadeáš se stal hrdinou dne, protože já bych se broučka ať už malýho nebo velkýho nedotkla. No, můj bratr začal vypěvovat ódu na Tadeášovu statečnost až moc. A dost mám toho plný zuby! "Pojď musíme na koupit." prohlásila jsem s úsměvem a odvlekla bráchu do sámošky. Ale co se dalo čekat brácha se ozval "nikdo nám neříkal že máme jít nakoupit". Ale svým pohledem jsem mu dala jasně najevo že se plete(já se totiž nikdy nepletu chyba je vždy na jeho přijímači). Potom co jsem nakoupila v sámošce, nechala jsem svého drahého (ani náhodou) bratra vydaného na milost a nemilost osudu, na hřišti(teda pokud se jedné rezavějící klouzačce a polorozpadlé houpačce dá říkat hřiště), skřeta malýho. Pak jsem s nákupem rychle odklusala domů, ale v polovině cesty se za mnou začal ozývat klapot tenisek(samozřejmě že to byl můj bráška) cituji: "Já tam sám nebudu bojím se toho bubáka v křoví a navíc bude pršet." A vůbec, už jsem Vám říkala, že v spropadený Vrátnici jen prší? Kdykoliv je hezky (to znamená, že neprší a ani nesvítí sluníčko) tak po hodině zase začně pršet. Takový to tu dřív nebývalo... To znamená zase monopoly, nebo stavebnici v lepším případě film. Ach jo tak to znamená nuda. Naštěstí, nebo na neštěstí večer vypad proud. A nebude ani po zbytek týdne. Hnusná, hnusná Vrátnice!!! Mamí já chci domů já se tu zblázním, a z poza gauče mě chitl brácha za kotník "Já tě sežeru jsem kanibal !!".